Witamy w Kominkowym Świecie

01. O naszej firmie

Nasza firmie istnieje na rynku Polskim od grudnia 2010 roku. To właśnie w naszej miejscowości Trzcianka istnieje prężnie działająca w branży kominkowej firma Northstar Poland na której produktach opieramy swoją działalność.

Salon Kominkowy Świat promuje szeroką ofertę obudów kominkowych, pieców wolnostojących jak również wkładów kominkowych producenta firmy Nordpeis. Aby dotrzeć do najbardziej wymagającego klienta zajmujemy się również projektowaniem, sprzedażą i montażem urządzeń takich firm jak Romotop, Austroflamm, Kratki, Hajduk, Spartherm, Lechma, Hitze.

Aby dokładnie zapoznać się z naszą oferta zapraszamy serdecznie do salonu który znajduje się w Trzciance przy ul. Witosa 11. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta

Author Przemysław – Właściciel

Profesjonalizm

02. Pomoc w doborze kominków

Kominkowy Świat to więcej niż tylko sklep, u nas znajdziesz wkłady kominkowe czy obudowy kominkowe, ale specjalnie dla Ciebie wykonamy cały projekt nowej instalacji w Twoim domu czy biurze.

Nasze piecyki kaflowe, które realizujemy dla klientów z Trzcianki i okolic, to kominki niezwykle funkcjonalne. Bez problemu dobierzemy ich charakter do wystroju Twojego wnętrza. Najczęściej wybierane są kominki nowoczesne, kaflowe, rustykalne i portalowe.

Authorby Przemek – Właścicel

John Doe

Junior Developer

Joahna Doe

Creative Director

Joahna Doe

Creative Director

John Doe

Junior Developer